درباره شرکت

معرفی گروه بازرگانی آذین:

شرکت بازرگانی آذین ترخیص در سال 1377 به منظور ارائه خدمات بازرگانی در حوزه تجارت خارجی تاسیس و به ارائه  خدمات بازرگانی بین المللی به ویژه در کشورهای ترکیه, آلمان , ایتالیاودوبی پرداخته است. علاوه بر دفتر مرکزی واقع در تهران دارای دفاتر درکشورهای مذکور بوده و با دارا بودن کادری مجرب و بومی  به ارائه تخصصی خدمات بازرگانی مشغول می باشد.این شرکت با تشخیص بهنگام مشکلات حمل کالای وارد کنندگان کالا اقدام به تاسیس شرکت حمل و نقل بین المللی ره آذین جاده نموده تا بوسیله بارگیری کالا از مبدا و حمل کالا و ترخیص کالا ,بار را در مقصد به بازرگانان گرامی تحویل دهد .این امراز مهمترین مشکلات دیرینه بازگانان بوده که بعد از انتخاب محصول دغدغه حمل و ترخیص کالا مهمترین مسئله در تجارت خارجی است. لذا شرکت حمل و نقل بین المللی ره آذین جاده با توکل بر خدا وند متعال و تکیه بر تجارب چندین ساله اجرایی و مدیریت حمل و ترخیص شروع به فعالیت نموده است و در زمینه حمل بصورت گروپاژکالا ازمبادی ورودی اروپا وکشورهای آسیایی وترخیص کالا از گمرکات کشور و واردات کالا در خدمت شما واردکنندگان و تولید کنندگان محترم می باشد.این شرکت با ارائه مشاوره تخصصی در زمینه حمل ونقل بین المللی وترانزیت کالا به کشورهای اروپایی ,  آسیایی ,امورگمرکی و ترخیص کالا از گمرکات و صاردات آن به کشورهای اروپایی و آسیایی از خرید تا تحویل کالا و انجام کلیه مراحل اداری و اجرایی مربوط به صادرات وواردات و ترانزیت کالا ارائه گزارشات روزانه به شما ،بر آن است تا بتواند دغدغه فکری در زمینه های تجارت خارجی را از ذهن شما دور نماید و با انجام صفر تا صد خرید خارجی ،حوالجات ارزی ، حمل وترانزیت و امورگمرکی با اتکا به خداوند متعال و تکیه بر کارکنان مجرب خود پاره ای از مشکلات شما را حل نماید و همچنین با مدیریت متمرکز ، نیروی متخصص و مجرب ، ارتباطات قوی وتوانمندی های لوجستیکی خود و با استفاده از آخرین قوانین ومقررات جاری حمل و نقل بین المللی ، بازرگانی وامور گمرکی ، و به موازات آن بهره گیری ازکارشناسان امور خرید خارجی،انجام حوالجات ارزی، بیمه ، حمل و نقل ، ترخیص کالا، این شرکت را قادر ساخته تا به بهترین نحو ممکن و با کمترین زمان هر گونه عملیات تجاری واردات و صادرات وترخیص و مشاوره امور کمرکی را تحت پوشش قرار دهد . شرکت حمل و نقل بین المللی ره آذین جاده نیز اهتمام خویش را در ورود به بازار رقابتی وخدمات پشتیبانی با محوریت حمل و نقل تجاری، معطوف داشته است.

 

خدمات شرکت عبارتند از:

-خرید خارجی کالا

-انجام حوالجات ارزی

-حمل و نقل بین المللی

-خدمات واردات

- خدمات صادرات

- خدمات گمرک و ترخیص کالا

-خدمات خرید کالا:

خدمات واردات کالا شامل یافتن کالاهای هدف از کارخانه های اصلی ، خرید و ارسال کالا به مقصد با ضمانت اجرای بهینه کار انجام می شود . شرکت با دارا بودن دفاتر تجاری در کشورهای مختلف دارای توانایی خرید از تمامی نقاط دنیا می باشد.

-خدمات انجام حوالجات ارزی

این شرکت از بدو شروع فعالیت خود با توجه به شرایط  روابط بین المللی بانکی نسبت به انجام حوالجات ارزی بصورت غیر بانکی و بانکی از جمله انجام حوالجات LCو اعتبارات اسنادی اقدام به انجام حوالجات ارزی مینماید.

-خدمات صادرات:

شرکت با دارا بودن دفتر تجاری در ترکیه و بلغارستان اقدام به بازار یابی برای کالاهای ایرانی نموده و با یافتن بازارهای هدف ، موفق به صادرات کالاهایی نظیر مواد پتروشیمی گردیده است.

-خدمات حمل و نقل بین المللی:

خدمات کشتیرانی: با فعالیت فورواردری قوی ارائه دهنده سرویسهای حمل دریائی کانتینری ، کالاهای عمومی ، فله و یخچالی ، تانکر و چارترینگ از بنادر جنوب کشور به بنادر عمده جهان و حوزه خلیج فارس و بالعکس می باشد.

حمل و نقل زمینی: سرویسهای حمل زمینی به صورت فول تراک از کلیه کشورها یا بصورت گروپاژ با داشتن انبار در بلغارستان و اسلوونی توسط کامیون و کانتینر از مبادی مختلف در اروپا به مقاصد کلیه کشورها و بالعکس در قالب کریر و فورواردر .

ترانزیت : ترانزیت به کلیه گمرکات داخلی و خارجی ، مناطق ویژه و آزاد تجاری به وسیله کامیون وترانزیت کالا از کشورهای اروپایی به کلیه کشورهای آسیایی

-خدمات گمرکی و ترخیص کالا:

یکی دیگر از افتخارات این شرکت دارا بودن پروانه حق العمل کاری سراسری گمرکی از گمرک ایران بوده که با بهره گیری ازپرسنل مجرب و امکانات بالقوه ،آماده عرضه خدمات گمرکی ، ترخیص کالا و ترانزیت است.

-ترخیص تخصصی کالاهای آرایشی و بهداشتی با 15 سال سابقه

-اخذ مجوز ترخیص و گشایش لوازم آرایشی و بهداشتی و ثبت سفارش آن

-ترخیص کاغذ دیواری ، پارکت و مبلمان

-ترخیص هر نوع کالای مجاز به واردات از گمرکات تهران (شهریار ، گمرک غرب وامام خمینی ) از گمرکات غرب کشور (منطقه آزاد ماکو، بازرگان ، جلفا و سهلان ) از گمرکات جنوب (بندر عباس و بوشهر) علی الخصوص لوازم آرایشی و بهداشتی ، مبلمان ، دستگاه ، ماشین الات صنعتی ، پارکت و کاغذدیواری

-انجام هرگونه پرونده های تعرفه ای و ارزش از گمرک ایران

-صادارت انواع کالاهای تولیدی کشور به اقصی نقاط جهان

موضوع اصلی فعالیت شرکت عبارت است از حمل و نقل بین المللی

با توجه به در اختیار داشتن ناوگان گسترده تحت پیمان و اجاره ای در سطح کشور، این شرکت توانایی کافی جهت حمل کلیه محموله های داخلی اعم از دولتی و غیر دولتی را دارا می‌باشد.  این شرکت به لحاظ پتانسیل مناسب و وجود توانمندی چشمگیر در بین شرکت‌های حمل و نقل خصوصی و دولتی از جایگاه خوبی برخوردار می باشد.

حمل و نقل بین المللی ره آذین جاده

 

چشم انداز شركت

در راستای افزایش بهره‌وری شبکه حمل و نقل بین المللی و کاهش هزینه‌های تجاری در کشور شرکت   حمل و نقل بین المللی ره آذین جاده قصد دارد تا به یک شرکت لجستیک پویا با استانداردهای بین المللی تبدیل گردد

مأموريت

شرکت حمل و نقل بین المللی ره آذین جاده با تاکید بر اصل مشتری محوری نهایت سعی و تلاش خود را جهت ارائه خدمات لجستیک بویژه حمل و نقل سریع، ایمن و ارزان در عرصه های داخلی و بین المللی بکار می گیرد.همچنین با بکارگیری مجموعه ای از راهکارهای نوین در راستای تکمیل زنجیره تجارت  با اهداف اقتصادی جامعه و برآورده نمودن منافع ذینفعان، گام برمی دارد.

اهداف استراتژیک

اهداف استراتژیک که بر اساس شرایط  وفضای کسب و کاراقتصادی کشور جمهوری اسلامی ایران ممکن است بلندمدت یا کوتاه مدت باشند؛ موضوعاتی را در بر می گیرند که در دوره زمانی مورد نظر کلیه بخش های یک بنگاه، تمامی امکانات، دارایی ها و توانمندی های خود را جهت حصول و دستیابی اهداف مزبور به کار می گیرند.

بر این اساس عمده ترین اهداف استراتژیک شرکت حمل و نقل بین المللی ره آذین جاده عباتند از:

ایمنی و اطمینان: ایجاد سیستم حمل و نقل ایمن برای بازرگانان

پویایی: حداکثرسازی عملکرد و دسترسی به سیستم حمل و نقل بین المللی

تحویل به موقع: بهبود کیفیت تحویل خدمات و برنامه‌های حمل و نقل بین المللی

بهره‌وری: ارتقاء سطح خدمات در بخش های مختلف نیروی کار درون شرکت

ارزش ها

ارزش ها مجموعه باورهای اساسی شرکت و اعتقادات اصلی آن در خصوص اخلاق اجتماعی و حرفه ای و ارزش های حاکم بر تصمیم گیری هایی است که زیربنای فرهنگی شرکت را تشکیل میدهند:عمده ترین ارزش های این شرکت عبارتند :

جدیت در کار

دانش و نوآوری کارکنان مهم ترین معیار شایستگی

هماهنگی و انسجام

مسئولیت پذیری، صداقت، امانتداری و مشارکت

ارتقاء سطح رضایت مندی مشتریان، کارمندان و سهامداران

بهبود و ارتقاء کارآمدی زنجیره عرضه خدمات شرکت

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر