اگر شما نیز جز آن دسته از افرادی هستید که به مبحث واردات علاقه دارید و یا در مشغول به کار واردات هستید با مطالعه این مقاله از مجموعه مقالات شرکت حمل و نقل بین المللی راه آذین جاده با نکاتی در مورد واردات کالا آشنا می شوید که ممکن است به عنوان اطلاعات عمومی و یا اطلاعات کاری در آینده به کار شما آیند و از آنها استفاده نمایید پس در ادامه با ما همراه باشید.

در صورتی که مایل به وارد کردن کالا از کشور چین باشید باید به خاطر داشته باشید که واردات کالا از چین علاوه بر رعایت ضوابط عادی یک سری ضوابط دیگر را نیز شامل می شود که بایستی آنها را نیز رعایت نمایید. در ادامه به توضیح آنها خواهیم پرداخت:

گاهی اوقات ممکن است فروشنده کالایی را به شما پیشنهاد دهد که بر روی وب سایت شرکت آنها قرار ندارد و یا ممکن است با وجود قرار داشتن بر روی وب سایت آن شرکت محصول مورد نظر شما را در انبارش موجود نداشته باشد پس باید اطمینان کافی را نسبت به صحت ادعای شرکت فروشنده کالا در نظر داشته باشید.

این نکته را نیز به خاطر داشته باشید که شرکت طرف قرارداد شما ممکن است اهمیت خاصی به وب سایت شرکت خود نداده و آنرا نظر نوع و کیفیت و ورژن محصولات موجود بروز رسانی نکرده باشند و محصولاتی که هم اینک در انبار آنها موجود باشد با کیفیت بالاتر و قیمت مناسب تر در دسترس باشد و شما از آنها بی اطلاع باشید.

با سوال هایی مانند: آیا نمونه های ارائه شده همگی در وب سایت موجود می باشند؟ آیا تعداد درخواستی ما در انبار شما موجود می باشد؟ و... از موجود بودن محصولات آنها با کسب تاییدیه کتبی اطمینان حاصل نمایید.

 در صورتی که مایل هستید تا با خرید کالا از چین و واردات کالا از این کشور به سود بالایی دست یابید اما از راه و روش های آن مطلع نیستید می توانید با شرکت حمل و نقل بین المللی راه آذین جاده تماس گرفته و از مشاوره ی کارشناسان ما برخوردار شوید. همچنین تیم واردات راه آذین جاده آماده هر گونه همکاری با شما در زمینه مبادلات تجاری از ثبت درخواست خرید، واریز وجه ، حمل کالا، تحویل و ترخیص کالا در ایران می باشد.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر
10 / 10
از 1 کاربر