اگر فرزند و یا یکی از افراد خانواده شما برای انجام کار، تحصیل و یا مسافرت تفریحی به کشوری خارجی سفر کرده باشد و پول نیاز داشته باشد آیا میدانید که به چه روش و تحت چه قوانینی میتوانید برای وی پول ارسال کنید؟ و یا بلعکس او برای شما پول ارسال کند؟ در ادامه با شرکت حمل و نقل بین المللی راه آذین جاده همراه باشید تا متوجه شوید که انجام حوالجات ارزی چگونه است.

در ابتدای امر باید بدانید که یکی از منتقل کننده های وجه ارزی بانک ها می باشند که انجام حوالجات ارزی را به عهده می گیرند. البته شرکت های بسیاری نیز این کار را انجام می دهند که یکی از مطرح ترین آنها ، شرکت حمل و نقل بین المللی راه آذین جاده می باشد. برای انجام حوالجات ارزی می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

حوالجات ارزی عبارت است از نوعی انتقال وجه بین بانکی که به تقاضای مشتری (ارسال کننده ) که از بانکی در داخل ایران به یکی از بانک های کارگزار همان بانک در کشور دریافت کننده پول انجام میشود. این انتقال وجه به وسیله حواله انجام شده و بانک مبدا به وسیله آن از بانک مقصد درخواست میکند که وجه قید شده در حواله را به حساب شخص دریافت کننده وجه در کشور مقصد واریز نماید.

اما انجام حوالجات ارزی شرایط خاص خود را دارد که در زیر به آنها اشاره خواهیم نمود:

مشتری که قصد ارسال پول به خارج از کشور را دارد باید به شرکت حمل و نقل بین المللی راه آذین جاده مراجعه و فرم ارسال وجه به خارج را پر نماید و پس از تعیین نوع ارز مورد نظر، محل حساب ارزی، واریز نقدی و... شرکت در کوتاه ترین زمان ممکن از طریق سیستم مخابراتی سوئیفت نسبت به انتقال وجه به کشور خارجی اقدام میکند.

صدور حواله و انجام حوالجات ارزی به دو صورت امکان پذیر است:

1- صدور حواله عهده کارگزاران خارجی در اقصی نقاط دنیا

2-صدور حواله عهده کلیه بانک های داخلی با ارز معتبر

شرکت حمل و نقل بین المللی راه آذین جاده یکی از معدود شرکت های بازرگانی می باشد که در بسیاری از کشور های مهم جهان کارگزار رسمی داشته و می تواند انجام حوالجات ارزی را با سرعت بیشتر و کارمزد کمتری برای افراد علاقه مند به انتقال وجه بین المللی انجام دهد.

شما میتوانید با مراجعه و یا تماس با مشاوران ما در شرکت حمل و نقل بین المللی راه آذین جاده از میزان کارمزد های این بانک برای انتقال ارز به کشور های مختلف مطلع شوید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر
10 / 10
از 1 کاربر