اگر شما نیز جز آن دسته از افرادی هستید که قصد وارد کردن کالایی به کشور را دارید و یا اینکه کالایی را وارد و قصد ترخیص آنرا از گمرکات کشور دارید و مایلید تا انجام امور ترخیص کالا در کوتاه ترین زمان برای شما انجام شود در ادامه با شرکت حمل و نقل بین المللی راه آذین جاده همراه باشید تا با روند و رویه ی انجام امور ترخیص کالا در کوتاه ترین زمان آشنا شده و بتوانید بهترین تصمیم را برای ترخیص کالاهای خود بگیرید.

برای آنکه انجام امور ترخیص کالا در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود تشریفات و مراحلی باید طی شود. با شرکت حمل و نقل بین المللی راه آذین جاده همراه باشید تا در ادامه شما را در جریان تمام امور مروبط به ترخیص کالا قرار دهیم.

برای آنکه بتوانید کالایی را وارد و یا آنرا صادر کنید طبق قوانین گمرکی ایران باید برای آن اظهارنامه گمرکی پر نمایید و آنرا به گمرک تحویل دهید. شخصی که مایل به ترخیص واردات و یا دریافت مجوز صادرات کالا می باشد از قبل باید مدارک مورد نیاز برای مجوز ها را تهیه نماید.

در قوانین مرتبط با صادرات کالا و واردات کالا تمامی کالا ها به سه دسته ی زیر تقسیم می شوند.

  • کالاهای مجازی که وارد و یا صادر کردن آنها با رعایت ضوابط نیاز به مجوز خاصی ندارد
  • کالاهای مشروط به وارد یا صادر کردن آنها تنها با اخذ مجوز های لازمه امکان پذیر است
  • کالاهای ممنوع که ورود آنها به هر نحو بر خلاف قوانین باشد.

در صورتی که پس از ارجاع اظهارنامه گمرکی به گمرک و تطبیق آن با اصل کالای نام برده پروانه صادر یا وارد کردن کالا از گمرک صادر می شود و میتوان نسبت به ترخیص آن اقدامات بعدی را صادر نمود. پس از انجام امور مربوطه ترخیص توسط ترخیص کار که به عنوان نماینده ی قانونی صاحب کالا شناخته میشود میتوان کالا را وارد و یا صادر نمود.

شرکت بازرگانی راه آذین جاده همواره در تلاش است تا با انجام امور ترخیص کالا در کوتاه ترین زمان گوی پیروزی را از رقیبان خود برباید و با بالاترین درصد رضایت مشتریانی که امر ترخیص کالای خود را در اختیار ما گذاشته اند بتوانیم بهترین تیم در عرصه ترخیص کالا باشیم. در صورتی که شما نیز مایل به دریافت راه و روش و مشاوره در زمینه ترخیص کالا و هزینه های انجام آن هستید با بخش مشاوره شرکت حمل و نقل بین المللی راه آذین جاده تماس گرفته و از مراحل انجام کار مطلع شوید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر
10 / 10
از 1 کاربر