شعبه ترکیه جهت خرید کالابرای شرکتهای ایرانی

 اگر کالایی را جستجو می کنید که در بازار داخلی آن را نمی‌یابید و می‌خواهید بی واسطه از کمپانی‌های اصلی خرید کنید، شعبه استانبول گروه آذین امکان خرید و ارسال کالا به ایران و ترخیص آن از گمرکات کشور را دارد.

گروه آذین امکان مذاکره و دریافت فاکتور از کمپانی مورد نظر و خریداری کالا از طریق کشور ترکیه را دارد. گروه آذین با استفاده از کارت های اعتباری بین المللی خرید شما را انجام و آن را از گمرکات کشور با بهینه ترین قیمت ممکن ترخیص و به آدرس شما ارسال میکند.

 

واردات کالا به فراهم شدن کالایی در کشوری خارجی و ارسال آن از طریق راه های تجاری به کشور خود را واردات می نامند. عمده دلیل واردات کالا عدم صرفه اقتصادی تولید آن محصول برای آن کشور می باشد به همین دلیل است که با واردات کالا به جای تولید آن در مصرف منابع خود صرفه جویی می نمایند. شرایط آب و هوایی یکی از دلایلی است که کشور ها را وادار به واردات کالا ها یا محصولات خاص می نماید.

به عنوان مثال میوه های گرمسیری به دلیل عدم وجود شرایط مناسب رشد در سر زمین های سرد سیر از کشور هایی که در ناحیه گرم سیر کره زمین هستند وارد می شود پس از شرایط آب و هوایی ، تخصص ، کارگر و قابلیت زمین از رتبه های بعدی دلایل عمده واردات می باشد.

 برخی کشور ها تنها با پرداخت پول اقدام به واردات کالا میمایند این در حالی است که برخی دیگر از کشور ها هم واردات و هم صادرات کالا را در دستور کار خود قرار داده اند و تلاش میکنند تا میزان واردات و صادرات خود را به حدی مساوی برسانند. بهترین حالت اقتصادی یک کشور این است که صادرات آن از واردات پیشی بگیرد و بیشتر کشور ها نیز در همین فکر هستند تا بتوانند اقتصادی مثبت را داشته باشند.

برخی کشورهایی که در سرزمین آنها نفت و گاز وجود دارد نسبت به صادرات آن اقدام کنند که اصول و قیمت انتقال این دو کالا استراتژیک به کشور های واردکننده  را اتفاق های سیاسی رقم می زند.

در میان واردات کالا که به ایران صورت می گیردکالاهایی که بیشترین سهم واردات کالا را به خود اختصاص داده اند که به ترتیب میزان ارز مصرف شده برای خرید آنها عبارت اند از:
لوازم یدکی،پروفیل، وسایل نقلیه و کشنده های تریلر ، مواد اولیه کارخانجات، سنگ سنباده، یرق آلات، محصولات آهنی، دستگاه های ارسال و دریافت کننده موبایل، شکر تصفیه شده، ماژول نمایشگر پلاسما، گوشت منجمد،موبایل،موز،رم،کشنده،سمباده و ...

این محصولات بیشترین واردات کالا را در میان کالاهایی تا به حال از مرزهای قانونی عبور کرده اند داشته اند و همین امر سبب می شود تا در مورد واردات برخی لوازم و وسایل غیر ضرور تصمیمات مهمی اتخاذ شود.

 

12مجموع 24 خدمات
12مجموع 24 خدمات
10 / 10
از 1 کاربر